Adak İstanbul olarak 9 yıldır sektörümüz içerisinde hizmet vermekteyiz. Kuruluşumuzdan bu güne bir çok vatandaşımızın kurban ve adak ihtiyaçlarını karşıladık. İstanbul Avrupa Yakasında Bahçelievler Yenibosna’da adaklık ve Kurbanlık hizmeti veriyoruz. Çok yakında İstanbul Anadolu Yakası Adaklık hizmetimiz başlayacak.

Satışa sunduğumuz tüm büyükbaş ve küçükbaş hayvanlar veteriner kontrolü altındadır. Doğal yollarla beslenmektedir.

Kesimlerimiz İslami usüllere uygun olarak yapılmaktadır. Yapılan tüm kesimlerimiz kamera kaydı alınarak yapılmakta ve siz değerli müşterilerimizin istekleri doğrultusunda pay edilip, teslim edilmektedir.

Bazı müşterilerimizin istekleri doğrultunda da kesilmiş olan kurban ve adaklarını hayır kurumlarına teslim etmekteyiz.

Adak siparişlerinizi sabah verirseniz öğlen’e kadar, öğleden sonra verirseniz ertesi günün sabahında kesimlerinizi gerçekleştiriyoruz.

Hayvanlarımızı ağırlıklı olarak köylülerimizden temin ederek, İstanbul’da satışını yapmaktayız. Sivas, Malatya, Kars  ve Ağrı bölgelerinin hayvanlarını satışa sunmaktayız. Kesinlikle ithal hayvan satışı yapmıyoruz.

Adak İstanbul olarak temel prensibimiz müşteri memnuniyetidir. Siz değerli müşterilerimizin fikirleri de bizler için çok değerlidir.

Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

İstanbul adak, İstanbul adak fiyatları, İstanbul adakcı, İstanbulda adaklık, İstanbul adakçı, adakcılık, adaklık koyun, adaklık koç, kurbanlık büyük baş küçük baş hayvan satışı Adak, akika, şükür kurban kesimi yapılır, adalar adaklık, adalar kurbanlık, arnavutköy adaklık, arnavutköy kurbanlık, ataşehir adaklık, ataşehir kurbanlık, avcılar adaklık, avcılar kurbanlık, bağcılar adaklık, bağcılar kurbanlık, bahçelievler adaklık, bahçelievler kurbanlık, bakırköy adaklık, bakırköy kurbanlık, başakşehir adaklık, başakşehir kurbanlık, bayrampaşa adaklık, bayrampaşa kurbanlık, beşiktaş adaklık, beşiktaş kurbanlık, beykoz adaklık, beykoz kurbanlık, beylikdüzü adaklık, beylikdüzü kurbanlık, beyoğlu kurbanlık, beyoğlu adaklık, Büyükçekmece adaklık, büyükçekmece kurbanlık, çatalca adaklık, çatalca kurbanlık, çekmeköy adaklık, çekmeköy kurbanlık, esenler adaklık, esenler kurbanlık, esenyurt adaklık, esenyurt kurbanlık, eyüp adaklık, eyüp kurbanlık, fatih adaklık, fatih kurbanlık, gaziosmanpaşa adaklık, gaziosmanpaşa kurbanlık, güngören adaklık, güngören kurbanlık, kadıköy adaklık, kadıköy kurbanlık, kağıthane adaklık, kağıthane kurbanlık, kartal adaklık, kartal kurbanlık, küçükçekmece adaklık, küçükçekmece kurbanlık, maltepe adaklık, maltepe kurbanlık, pendik adaklık, pendik kurbanlık, sancaktepe adaklık, sancaktepe kurbanlık, sarıyer adaklık, sarıyer kurbanlık, silivri adaklık, silivri kurbanlık, sultanbeyli adaklık, sultanbeyli kurbanlık, sultangazi adaklık, sultangazi kurbanlık, şile adaklık, şile kurbanlık, şişli adaklık, şişli kurbanlık, tuzla adaklık, tuzla kurbanlık, ümraniye adaklık, ümraniye kurbanlık, üsküdar adaklık, üsküdar kurbanlık, zeytinburnu adaklık, zeytinburnu kurbanlık

Open chat
1
Merhaba... Nasıl yardımcı olabiliriz?